2023-botoks-fiyatlari

2023 Botoks FiyatlarıBotoks Fiyat Listesi 2023

Botoks fiyat listesi 2023 yılı için baktığımızda; Tüm yüz dediğimiz, göz kenarı, kaş ortası, alın ve burun üstü kırışıklıkları gidermek için uygulanan botoks fiyatı ortalama 3500 TL’dir.

Kolaltı ve el içi terleme tedavisi için yapılan terleme botoks fiyatı ortalama 4000 TL’dir.

Diş sıkma tedavisinde kullanılan masseter botoksu fiyatı yani diş sıkma botoksu ortalama 2000 TL’dir.

Bunun dışında dudak üstü çizgiler için, boyun çizgileri, baş ağrısı için botoks yapılabilir. Botoks fiyatları kullanılacak botoks ilaç miktarına, sizin ihtiyacınıza göre belirlenmektedir.

Botoks Fiyatları

Botoks ciddi bir tıbbi işlemdir. Botoks yaptıracak kişiler tabi ki botoks fiyatlarını karşılaştırıyorlar. Bu karşılaştırmada botoks yaptırdığınız yerin ruhsatlı bir klinik olduğuna emin olun. Botoks ilacı ancak ecza depolarından ruhsatlı kliniklere satılır. Güzellik salonlarında veya klinik dışında yapılan botoks kaçak botokstur. Ruhsatlı olmayan yani kacak botoks ile çok fazla istenmeyen etki ortaya çıkmaktadır.

 Botox Fiyat Listesi

Botoks fiyat listesi botoks fiyatlarının artışı ile değişmektedir. Botoks yurt dışından geldiği için dövizdeki yükselmeden etkilenmekte ve fiyatları artmaktadır. Botoks fiyatlarını araştırırken yapmanız gereken ruhsatlı kliniklerde orijinal botoks ile işlem yaptırmanızdır. Sağlığınızı tehlikeye atmamak için ruhsatlı polikliniklerde deneyimli uzman hekim tarafından botoks yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 

Dermatolog Doktor Fatma Yıldız'a
Soru Sor

botoks-randevu
Ücretsiz Randevu ve Danışmanlık
Sizi Arayalım